Trzykrotny zestaw kolagenu: BEAUTY BOOSTER +. Czysty Kolagen Morski W Proszku ( 3 sztuki)

Trzykrotny zestaw kolagenu: BEAUTY BOOSTER +. Czysty Kolagen Morski W Proszku ( 3 sztuki)

117.08 €

Informacje

  • DOSTARCZAMY W CAŁEJ POLSCE! DOSTARCZAMY NA CAŁY ŚWIAT!


Numer rejestracyjny suplementu UE: MP-2193/23.

Opis

  • Zestaw składa się z 3 jednostek czystego proszku kolagenu morskiego BEAUTY BOOSTER+.

  • Zestaw wystarcza na 3 miesiące, doskonała okazja do odżywienia skóry, włosów i paznokci od wewnątrz.

  • Zobacz efekty czystego kolagenu morskiego: jędrna skóra, zdrowsze włosy i mocniejsze paznokcie.

  • Suplement diety składa się w 100% z hydrolizowanego kolagenu morskiego, z jednorazową dawką 10 000 mg hydrolizowanego kolagenu morskiego typu I i III. Masa cząsteczkowa wynosi 2000 Daltonów.

  • Hydrolizowany kolagen morski wspiera zdrowie skóry, zwalcza oznaki starzenia się skóry i zmniejsza pojawianie się zmarszczek.

  • Kolagen jest głównym składnikiem struktury skóry. Zwiększa wilgotność skóry, sprawiając, że staje się ona gładka i poprawia jej elastyczność.

  • Ten suplement diety występuje w postaci proszku, bez specyficznego smaku ani zapachu, łatwo mieszający się z dowolnymi napojami lub potrawami.

  • Ciesz się nim z kawą, sokami, wodą, zupami lub koktajlami.

  • Wystarczy wymieszać tylko dwie łyżki dziennie w swoim napoju lub potrawie, jedna łyżka znajduje się w każdym opakowaniu.

Szczegółowe informacje o produkcie

Pudełko zawiera 30 dawek na 30 dni.

Skład zalecanej dziennej porcji Na dawkę dzienną
(2 miarki)
RWS*, %
Hydrolizowany kolagen ((typ I i ​​III)) 10 000 mg **
*RWS - referencyjne wartości spożycia

SPOSÓB UŻYCIA 
Spożywaj 2 miarki proszku dziennie i wymieszaj z ulubionym napojem (sok, woda itp.). Dla uzyskania najlepszych efektów stosuj produkt przez co najmniej 3 miesiące. Można go stosować codziennie bez przerwy, w zależności od stanu skóry, wieku i trybu życia.

SKŁAD:  hydrolizowany kolagen bydlęcy (typy 1 i 3). hHdrolizowany kolagen rybi zawiera aminokwasy: L-glicyna, L-prolina, L-alanina, L-hydroksyprolina, kwas L-glutaminowy, L-arginina, kwas L-asparaginowy, L-seryna , L-lizyna, L-leucyna, L-walina, L-treonina, L-fenyloalanina, L-izoleucyna, L-hydroksylizyna, L-metionina, L-histydyna, L-tyrozyna, L-cysteina.

PRZECIWWSKAZANIA: Niedozwolone jest przekraczanie dziennej dawki. Suplementu dietetycznego nie należy traktować jako substytutu pożywienia. Nie powinno zastępować się zróżnicowanej diety suplementem dietetycznym. Warto zwrócić tutaj uwagę, że zróżnicowane oraz zrównoważone odżywianie jak i zdrowy tryb życia są najbardziej istotne. Produkt powinien być przechowywany w chłodnym miejscu z dala od promieniowania słonecznego. Nie należy pozostawiać specyfiku w zasięgu wzroku dzieci. Zużyć w ciągu 2 miesięcy po otwarciu. Zawiera on składniki z RYB. Wyklucza się zażywanie tego produktu, jeśli reagujesz ALERGICZNIE na ryby czy pozostałe składniki będące jego zawartością lub gdy występuje u Ciebie nietolerancja produktów rybnych.  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze mniejszej niż 25 °C. 

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana, zaktualizuj.