Nasza historia

 Towarzyszy mi wielka ekscytacja, że mogę powitać w Cię w imieniu LABRASKE, w miejscu gdzie piękno i pewność siebie nie zna granic. Nazywam się Aiste i jako założycielka oraz prezes naszej marki pragnę osobiście złożyć podziękowania za to, że wybrałeś nas abyśmy towarzyszyli Ci na drodze do uzyskania dobrego samopoczucia i młodego wyglądu.

Starzenie niesie za sobą problemy, którym wiele kobiet musi stawić czoła. Doświadczenie jakie zdobyłam podczas tego procesu doprowadziło mnie do odnalezienia rozwiązania na ten powszechny problem. Z wielką determinacją wzięłam się za poszukiwania  produktów anty starzeniu, skupiając się głównie na ich efektywności w powstrzymaniu tego procesu. I  tak właśnie powstał zamysł utworzenia LABRASKE, marki innowacyjnej o wysokiej jakości, która jest efektywnym rozwiązaniem na starzenie się.

 Nasza firma składająca się na dedykowane jednostki pozostaje w stałym kontakcie z kwalifikowanymi naukowcami podejmującymi pracę nad najnowocześniejszymi produktami w laboratorium. Jesteśmy zdania, że niezależnie od wieku i od płci, każdy zasługuje na to by czuć się odważnie i pięknie w swojej skórze.  Dokładamy wszelkich starań, abyś poczuł rodzinną atmosferę LABRASKE. Zależy nam na dobrym kontakcie z naszymi klientami.

Temat o diecie i suplementach w LABRASKE pojmujemy doskonale, pamiętając, że jakościowo muszą być dopracowane do perfekcji. Nasza uwaga odnośnie jakości skupia się głównie wokół kolagenu. Z tego właśnie powodu dbamy o zachowanie wszelkich zasad ostrożności przy wytwarzaniu i pakowaniu towaru. Obowiązkowo musimy działać zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), dlatego nasze produkty poddawane są dokładnej diagnostyce, która ma miejsce w UE.  Co za tym idzie, uwiarygodniamy , że każdy towar naszej produkcji spełnia najwyższe standardy wyznaczone przez UE.

Dziękujemy, że postawiłeś na LABRASKE. Z chęcią będziemy Ci towarzyszyć na drodze do lepszego samopoczucia i wymarzonego wyglądu.

Z poważaniem,
Aiste


 

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana, zaktualizuj.