O LABRASKE

ZDROWIE, DOBRE SAMOPOCZUCIE I DOSKONAŁA KONDYCJA PSYCHOLOGICZNA SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

 Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej jakości suplementy diety oraz zapewnić naszym Klientom niezawodny i skuteczny produkt, spełniający ich potrzeby i oczekiwania.
Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze!


 NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI

Przy produkcji naszych suplementów diety ściśle przestrzegamy zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), gwarantując podwyższone standardy jakości produkcji i bezpieczeństwa produktu.Nasze suplementy posiadają certyfikaty systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP), co ilustruje naszą skrupulatną kontrolę i analizy w całym procesie produkcyjnym, których celem jest utrzymanie bezpieczeństwa i doskonałości naszej oferty.Każdy z naszych suplementów diety przechodzi rygorystyczne badania laboratoryjne i weryfikację w celu potwierdzenia dokładności i jakości każdego wymienionego składnika, zapewniając bezpieczeństwo naszych produktów do stosowania przez konsumentów. Certyfikat ten jest wyrazem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo produktów i zapewnienie jakości.


W naszej działalności stosujemy skuteczne metody, które całkowicie eliminują emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Wybierając nasze produkty, przyczyniasz się również do tego długoterminowego celu i dobrostanu naszej planety oraz ograniczenia zmian klimatycznych.


Wszystkie nasze suplementy wyprodukowane w Szwecji spełniają rygorystyczne wymagania stawiane przez Unię Europejską dla suplementów diety. Jesteśmy zarejestrowani w UE i możemy poszczycić się certyfikatem obsługi suplementów diety (numer: 33MTSĮ-2854, numer identyfikacyjny: 190013761).


Nasze suplementy diety zostały zatwierdzone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), co oznacza dokładne testy pod kątem bezpieczeństwa, skuteczności i zapewnienia jakości, zapewniając w ten sposób przydatność do zamierzonych celów.

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana, zaktualizuj.