Szczegóły dot. zamówienia

Realizacja Twojego zamówienia w szybki i bezpieczny sposób to nasz priorytet. Dbamy o to by o nasze dostawy zatroszczyli się partnerzy godni zaufania. Obchodzimy się ostrożnie z pakowaniem Twojego produktu mocno wierząc w to, że spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Informacje dotyczące dostawy

Wszystkie zamówienia będą realizowane w ciągu dni roboczych, od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W trakcie przetwarzania Twojego zamówienia otrzymasz maila. Dostarczenia produktu spodziewaj się w dni robocze. Wszystkie paczki muszą być podpisane przez odbiorcę.

Jeśli produkt, który zamówiłeś znajduje się w magazynie, realizacja zamówienia odbędzie się w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności.
Wymagana jest rejestracja każdego zamówienia jednak nie w każdym przypadku będzie możliwe śledzenie paczki przez numer referencyjny ze względu na docelową lokalizację czy firmę przesyłkową.
Jeśli w naszym magazynie zabraknie żądanego towaru, powiadomimy Cię mailowo o spodziewanej dacie dostępności.

Czas dostawy
Dostarczamy zamówienia na całym świecie! Czas dostawy może się różnić w zależności od lokalizacji w jakiej się znajdujesz.
Standardowa dostawa zajmuje zwykle:
5-15 dni roboczych w Europie;
2-4 tygodnie w USA i Kanadzie;
Do 4 tygodni w Autralii, Japonii, Chinach i pozostałych miejscach.

Jeśli nie wspomniano o Twojej lokalizacji powyżej, prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się znaleźć sposób na dostarczenie Twojego zamówienia.

Metody dostawy i koszta

Dostawy odbywają się na całym świecie przy różnych metodach dostawczych:
Poczta (W Europie, USA i Kanadzie)
Kurierzy dostawczy (skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w tej kwestii)
Dostępna również ekspresowa przesyłka przez specjalnego kuriera Jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie niejasnego, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta

Wypełnij formularz!

Masz firmę?!

Zostań naszym partnerem

SUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana, zaktualizuj.